Masz pytania? Nasi eksperci czekają

Czym jest dla nas dorosłość? Etapem, w którym już w 100% bierzemy odpowiedzialność za siebie i swoje decyzje. Rozpoczynamy studia, czasami z dala od najbliższych, podejmujemy pracę, poznajemy partnera/partnerkę i zakładamy rodzinę. Może okazać się, że okres ten będzie trudniejszy niż przypuszczaliśmy. Wielu rzeczy musimy się uczyć od początku, wiele sytuacji nas zaskakuje.

W takich chwilach w naszych głowach pojawiają się pytania związane zarówno z chorobą jak i dotyczące prozy życia. Szukając na nie odpowiedzi, warto mieć kogoś, z kim możemy porozmawiać, omówić nurtujące nas kwestie. Pomóc w tym mogą specjaliści z różnych dziedzin. To oni specjalnie dla Was stworzyli Radę Ekspertów, która przez cały czas czeka na wasze e-maile.

Macie pytania dotyczące choroby, na które nie możecie znaleźć odpowiedzi? Pomocą będzie Wam służył dr n. med. Robert Piotrowski.

Chcecie skonsultować się w zakresie właściwej diety, zapytać o wartości odżywcze danej potrawy? Na Wasze pytania odpowie dr n. o zdr. Monika Mielus z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Macie pytania dotyczące fizjoterapii i jej właściwego wykonywania? Poradą będzie Wam służyła dr n kul. fiz. Teresa Orlik z Instytutu Matki i Dziecka.

Zastanawiacie się, jak rozmawiać o chorobie z partnerem, przyjaciółmi? Jak powiedzieć o niej w pracy? Potrzebujecie wsparcia psychologa? Pomoże Wam psycholog z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, dr n. o zdr. Urszula Borawska-Kowalczyk.

Nasi eksperci postarają się jak najszybciej odpowiedzieć na Wasze pytania. Zachowana zostanie pełna anonimowość. Odpowiedzi wysyłane do eksperta oraz jego odpowiedzi nie będą publikowane na stronie.